Coupe du monde de la patisserie

CMP 2017

Coupe du Monde de la Pâtisserie to z pewnością największe wydarzenie na świecie w branży, w który angażuje się cała planeta: 50 krajów, ponad 2000 najlepszych Maitre PATISSIER, których selekcja na 4 kontynentach trwa 2 lata i cieszący się szczególnym prestiżem wielki finał, które odbędzie się w Lyonie podczas Sirha, globalnego spotkania osób z branży gastronomicznej i hotelarskiej, to niesamowity kiermasz, odwiedzany podczas każdej edycji przez prawie 200 tysięcy wykwalifikowanych gości.

Coupe du monde de la patistisserie

Do elity partnerów Coupe du Monde de la Pâtisserie dołączył dzisiaj nowy protagonista: Montebianco.
Po raz pierwszy włoska firma została wybrana na przedstawiciela doskonałości w produkcji składników lodów: 5 produktów firmy Montebianco wykorzystają uczestnicy na swoich stanowiskach w ostatecznej rozgrywce o nagrodę główną.

WYDARZENIE

Coupe du monde de la patistisserie

Edycja 2017 Coupe du Monde de la Patisserie odbyła się w Lyonie w dniach 21 - 25 stycznia. Montebianco, jako partner imprezy, powitał w obszarze recepcji w Espace des Chefs kilkaset gości mogących osobiście uczestniczyć w wydarzeniu, które skupiło na sobie uwagę całej planety.

Na tę szczególną okazję, Montebianco umożliwiło włoskim i zagranicznym klientom  bezpośredni udział w tej wyjątkowej imprezie, nie tylko w Sirtha, ale i również poza salonem.

 

© Copyright 2016 Montebianco S.p.A. - Wszelkie prawa zastrzezone - Kod VAT IT02462470127 - Polityka prywatności - Polityka Cookie